Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Spotkanie dla przedsiębiorców

17.10.2017
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Już w przyszłą środę odbędzie się kolejne ciekawe spotkanie dla przedsiębiorców. Wszyscy chętni będą mogli dowiedzieć się w jaki sposób pozyskać dofinansowanie na różne kursy, szkolenia czy studia podyplomowe. Spotkanie odbędzie się 25. października o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej MOSiR  (ul. 11 Listopada 98.) Poprowadzi je pracownik Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

BONY ROZWOJOWE to elektroniczny dokument, który posiada określoną wartość nominalną i okres ważności uprawniający MŚP i/lub jego pracowników do skorzystania z wybranej usługi rozwojowej oferowanej przez firmy zarejestrowane w internetowej Bazie Usług Rozwojowych. To oferta kierowana do pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych z terenu województwa łódzkiego.

Spotkanie realizowane jest w ramach Centrum Innowacji Biznesowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim, pod nr tel.: (42) 270 03 15.

Translate »