Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Startuje Copa Aleksandrów Łódzki

05.09.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W dniach 16-17 września odbędzie się IV Turniej Piłki Nożnej „Copa Aleksandrów Łódzki 2017” o Puchar Burmistrza Jacka Lipińskiego pod patronatem Poseł Agnieszki Hanajczyk. W pierwszym dniu zawodów zaplanowana jest faza grupowa na dwóch aleksandrowskich Orlikach. Natomiast faza pucharowa i finał odbędzie się 17 września (niedziela) na sztucznym boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie. O zawody zadba Urząd Miejski w Aleksandrowie.

Kto może grać?

W zawodach może uczestniczyć każdy, kto ukończył 18 rok życia i nie ma problemu ze zdrowiem. Nie jest zawodnikiem żadnej drużyny piłkarskiej zgłoszonej do ŁZPN, za wyjątkiem Klasy A i B. Każda z drużyn może liczyć maksymalnie trzech piłkarzy klasy okręgowej.  Kadra zespołu może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Na zgłoszenia czekamy do 10 września pod adresem: turniej@aleksandrow-lodzki.pl

Pod wyżej wymieniony adres prosimy wysyłać:

– nazwę drużyny (koniecznie wpisać miasto),

– imię i nazwisko kapitana zespołu wraz z numerem kontaktowym,

Po otrzymaniu zgłoszenia, do 13 września zostanie przesłana karta zgłoszeniowa rozgrywek oraz terminarz rozgrywek. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, również można wysyłać drogą meilową pod wskazanym wcześniej adresem. Regulamin turnieju dostępny jest w siedzibie organizatora.

Jak wygląda system rozgrywek?

W fazie grupowej (sobota), która zostanie rozegrana na Orlikach przewiduje się grę 5 plus bramkarz. Czas gry to 2 x 10 min.

W fazie pucharowej (niedziela), gdzie spotkają się najlepsze drużyny – przewiduje się grę 6 plus bramkarz. Czas gry to 2 x 12 min.

Jak poznamy drużyny?

Losowanie drużyn do wskazanych grup odbędzie się za pośrednictwem Telewizji Aleksandrów. W środę (13 września) w programie „Aleksandrowski Flesz” (www.tv.aleksandrow-lodzki.pl) – dowiemy się o przynależności poszczególnych zespołów do grup.

Wszystkie niezbędne informacje na temat terminarzu spotkań poznamy również w środę (13 września) na oficjalnym profilu facebookowym @copaaleksandrowlodzki.

Patronat medialny nad zawodami objęli: Telewizja Aleksandrów, Gazeta „40 i cztery”, portal internetowy www.aleksandrow-lodzki.pl.

 

Translate »