Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Trzy dni z siatkarkami ”Libero VIP” Aleksandrów Łódzki.

19.03.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W ten weekend Kibice siatkówki w Aleksandrowie nie mogli narzekać na nudę. Już w sobotę bowiem rozegrany został w hali SP-4 przy Ul. Wyzwolenia 3 Turniej Ligi Wojewódzkiej w kategorii „4”, gdzie ekipa z naszego miasta bardzo dobrze sobie radzi i na tychże zawodach aleksandrowianki wywalczyły awans na II miejsca w Grupie Mistrzowskiej do Półfinałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które już 7 kwietnia rozegrane zostaną w Konstantynowie Łódzkim.

Młode siatkarki „Libero VIP” doskonale zaprezentowały się przed własną publicznością, a gorący doping grupy fanów z Aleksandrowa tworzył na hali wspaniałą atmosferę.

Również w sobotę miał się odbyć mecz rundy Play-Off w Ekstraklasie Ligi Amatorskiej, gdzie startują nasze najstarsze rocznikowo zawodniczki grające jako „VIP Gwarant” Aleksandrów Łódzki.

Rywalkami naszej drużyny w walce o V miejsce Ligi miał być zespół TKKF-„Dzikusy”. Jak się jednak okazało rywalki oddały walkowerem mecz z uwagi na niemożność skompletowania meczowego składu. W związku z zaistniałą sytuacją zapisano wynik 3:0 na korzyść naszego zespołu bez konieczności rozgrywania tego meczu.

Niedziela także była dniem pod znakiem siatkówki ponieważ Klub „Libero VIP” organizował pokazowy mecz w obecności przedstawicieli Sponsorów Klubu najpierw pomiędzy siatkarkami w przemieszanych składach (Juniorki/Kinderki),a następnie rozegrano mecz między „Libero VIP” i Drużyną złożoną z rodziców dziewcząt oraz Kibiców Klubu.

Pierwsze spotkanie pomiędzy siatkarkami zakończyło się dyplomatycznym remisem, drugie natomiast, to dominacja naszych zawodniczek i w efekcie tego wygrana w stosunku 2:0.

Tutaj nie był ważny wynik, ale sport i dobra zabawa, której tego dnia w hali przy Al. Wyzwolenia nie brakowało. Na zakończenie imprezy przedstawiciele firmy Amagraf, jednej ze sponsorów Klubu, wręczyli upominki ufundowane dla wszystkich siatkarek ekipy.

Teraz przed zawodniczkami „Libero VIP” Turniej Towarzyski w Zgierzu już 24 marca, a przed Juniorkami mecz w Ekstraklasie Ligi Amatorskiej z drużyną „Wyborowych” 4 kwietnia w Łodzi na ul. Wareckiej.

Naszym wszystkim zawodniczkom życzymy samych zwycięstw.

 

Translate »