Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Redakcja

Liczba wizyt:

 Agata Kowalska

W urzędzie zajmuje stanowisko naczelnika wydziału, jednak zarówno z wykształcenia jak i z zamiłowania to dziennikarz, prezenter oraz autor wielu reportaży i programów publicystycznych. Produkcje społeczno – interwencyjne to pasja, jednak tematyka samorządowo – polityczna też nie jest jej obca. W Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim pełni również funkcję rzecznika prasowego oraz redaktora naczelnego gminnego pisma „40 i cztery”.

Krystyna Buda – Sowa

Dziennikarz. Od wielu lat związana z Telewizją Aleksandrów oraz gazetą „40 i cztery”. Zajmuje się głównie tematami społecznymi oraz samorządowymi.

Emilia Olczak

Na co dzień zajmuje się tematami edukacyjnymi oraz związanymi z seniorami.  Prezenter oraz prowadząca program Aleksandrowskiego Flesza. Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.

Izabela Jurczyk

Grafik, montażysta, operator kamery.

Michał Kiński

Pasjonat sportu. Pomysłodawca plebiscytu „Sportowiec Roku Aleksandrowa Łódzkiego”. Były współpracownik Przeglądu Sportowego oraz Dziennika Łódzkiego.

Stanisław Sobczak

Dziennikarz zajmujący się tematami historycznymi, społecznymi, samorządowymi i kulturalnymi. Dla telewizji przygotowuje relacje z wydarzeń organizowanych przez organizacje społeczne i kulturalne. Przyjmuje ogłoszenia drobne i informacje do umieszczenia na stronie internetowej.

Maciej Łukomski

Operator kamery, realizator obrazu.

Jacek Czekalski

Reporter i prezenter. Przez wiele lat budzący ludzi najpierw w Radiu Łódź, a następnie w RMF Classic. Przygodę z telewizją rozpoczął w łódzkiej TVP. Obecnie z przyjemnością zasiada przed kamerami Telewizji Aleksandrów. Prywatnie miłośnik kotów i ładnych widoków. Niespełniony bramkarz.

Kot Blues

Chętnie przyjmuje interesantów, zwłaszcza tych najmłodszych. Ogonem wprowadza chochliki w tekstach, jest częstym niezapowiedzianym gościem Aleksandrowskiego Flesza.
Translate »