Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Tydzień Reporterów – 28.05.2019

Zapraszamy do oglądania nowego odcinka programu „Tydzień Reporterów” Poważny konkurs czy zabawa? Ranking Dziennika Gazety Prawnej „Perły Samorządu 2019” Z jakimi problemami obecnie walczą samorządowcy? Dlaczego prezydent Gdańska pokochała mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego? Aleksandrów Łódzki i Grzegorz Siech pierwsi w rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Jak wygląda kondycja finansowa naszej gminy? Zaprasza Michał Kiński.

więcej
28.05.2019
Telewizja Aleksandrów: 24.05.2019

Czas na kolejne wydanie Telewizji Aleksandrów. Dziś opowiemy m.in. o kolejnym sukcesie i prestiżowej nagrodzie w plebiscycie Perły Samorządu 2019, który jak co roku odbył się w Gdyni.Z kamerą odwiedziliśmy również przychodnię zdrowia w czasie „Białej Soboty”, a z chórem Lutnia zainaugurowaliśmy obchody Roku Moniuszkowskiego. W programie będziemy również zachęcać do głosowania w nadchodzących wyborach

więcej
24.05.2019
Ilona Rafalska na zawsze pozostanie w naszej pamięci

Ilona Rafalska na stałe zapisała się w sercach wielu osób. Umiała łączyć i dostrzegać dobro w każdym człowieku. Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i planów. Każdego dnia gotowa, by nieść pomoc, tym którzy jej potrzebowali. Dziś tak trudno mówić o niej że była… 7 maja razem z siostrą i przyjacielem zginęła w wypadku samochodowym w Egipcie.

więcej
21.05.2019
Tydzień Reporterów – 14.05.2019

Zapraszamy do oglądania nowego odcinka programu „Tydzień Reporterów” Dziś porozmawiamy o gruntach, mieszkaniach na wtórnym rynku, domach i nowych osiedlach deweloperskich. Ile kosztują nieruchomości na terenie gminy i miasta? Czy warto mieszkać na terenie Aleksandrowa Łódzkiego? Jak będzie kształtował się rynek nieruchomości w najbliższym czasie? Zaprasza Agata Kowalska.

więcej
14.05.2019
Tydzień Reporterów – 07.05.2019

Zapraszamy do oglądania nowego cyklu programów – „Tydzień Reporterów” Najnowszy odcinek poświęcony będzie zbieraczom. Przeważnie zaczyna się niewinnie – od nie wyrzucania starych rzeczy, bo na pewno się przydadzą. Jednak zbieractwo z czasem przeradza się w obsesję. Czy to sposób na życie? Dziwactwo czy choroba? Śmieci czy cenne zbiory? Sprzątać nakazami czy dać im żyć?

więcej
07.05.2019
Tydzień Reporterów – 30.04.2019

Zapraszamy do oglądania nowego cyklu programów – „Tydzień Reporterów”! Będziemy w nim przybliżać Państwu zarówno tematy ważne i trudne, ale też takie, przy których można się uśmiechnąć. Drugi odcinek poświęcamy Łowcom Burz Łódzkie. Dlaczego pokochali ekstremalne hobby? Jak zachować bezpieczeństwo podczas burzy? Co zrobić, kiedy burze zastaniemy w lesie czy na polu? Zaprasza Michał Kiński.

więcej
30.04.2019
Tydzień Reporterów – 23.04.2019

Zapraszamy do oglądania nowego cyklu programów – „Tydzień reporterów”. Będziemy w nim przybliżać Państwu zarówno tematy ważne i trudne, ale też takie, przy których można się uśmiechnąć. Pierwszy odcinek poświęcamy rodzinom zastępczym. Jak pokochać nie swoje dziecko? Jak stworzyć mu prawdziwy dom? Ilu aleksandrowian wciąż czeka na taką rodzinę? Zaprasza Agata Kowalska.

więcej
23.04.2019
Aleksandrowski Flesz – 24.05.2017

Zapraszamy na najnowsze wydanie Flesza Aleksandrowskiego, w którym rozmawiać będziemy o budowie wartego 15 mln zł hospicjum w Zgierzu, który służył będzie potrzebującym pomocy z całego powiatu. Powiemy również o turnieju w bule, oraz o sprzeciwie wobec „oszczędnościom” przy budowie S14, polegających na rezygnacji z budowy jednego węzła drogowego. Przypomnimy również sylwetkę zmarłego w poniedziałek

więcej
24.05.2017
Translate »