Fundusze Europejskie
Profil zaufany

V Bieg i Marsz „Zakochani na start”

23.02.2021
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

7 marca, godz. 10.00-12.00

START i META: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

11 Listopada 98, Aleksandrów Łódzki

 

Jedyny w swoim rodzaju bieg lub marsz (forma pokonania trasy do wyboru) — dla zakochanych! Bez wspólnego startu, by nie gromadzić zbyt wielu uczestników w jednym miejscu w tym samym czasie. Niezbyt wymagający pod względem dystansu do przebycia, zaledwie 5 km, ale za to z małymi „utrudnieniami” na trasie.

Na początek każda startująca para lub grupa (maksymalnie do 5 osób) będzie mogła zrobić sobie profesjonalne zdjęcie przed startem, które odbierze (już wydrukowane i w pięknej ramce) po dotarciu na metę. Gwarantujemy dużo ruchu na świeżym powietrzu, uśmiechu, wyjątkowe zdjęcia na pamiątkę, medal i gadżet-niespodziankę.

Bieg (lub marsz) odbędzie się 7 marca 2021 r. Starty (indywidualne lub grup maksymalnie 5-osobowych) w godzinach 10.00-12.00 z terenu MOSiR przy ul. 11 Listopada 98. Zapisy osobiście w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą (pl. Kościuszki 4). Wpisowe w wysokości 30 zł od osoby — do puszki — w całości zostanie przekazane na cel charytatywny: Budowa hospicjum w Zgierzu.

Organizatorem V Biegu lub Marszu „Zakochani na start” jest Stowarzyszenie Aleksandrowskie Forum Społeczne oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

***

UWAGA!

Bardzo cieszymy się, że ogłoszenie naszego biegu „Zakochani na start” spotkało się z takim zainteresowaniem — liczne telefony i maile skłoniły nas do ułatwienia Wam zapisów, bez konieczności osobistego stawiennictwa w wydziale promocji.

„Wpisowe”, które tak naprawdę jest datkiem na cel charytatywny, można wpłacać na konto Stowarzyszenia AFS, a następnie potwierdzenie wpłaty (np. skan lub zdjęcie potwierdzenia czy PDF z banku) przesłać mailem na adres: bieg@aleksandrow-lodzki.pl. Proszę pamiętać o dopisku przy wpłacie: „Budowa Hospicjum w Zgierzu”. Po otrzymaniu potwierdzenia,  zarezerwujemy numer startowy i powiadomimy o tym w mailu. Oświadczenie o stanie zdrowia uczestnik biegu podpisze tuż przed startem.

Nie zwracamy wpłat za bieg, nawet, jeśli ktoś nie będzie mógł 7 marca pobiec.

 

Nr konta do wpłat:

67 8780 0007 0114 8224 1002 0001

„Budowa Hospicjum w Zgierzu”.

 

REGULAMIN BIEGU do pobrania

 

Translate »