Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Weekend w Aleksandrowie

03.06.2019
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

W weekend park miejski przeżył prawdziwe oblężenie. W sobotę już od południa gromadzili się fani niesamowitej imprezy jaką jest Puchar Polski STRONG MAN Aleksandrów Łódzki 2019. Do naszego miasta zjechali tytani sportu, którzy w prawdziwie widowiskowy sposób prezentowali swoją siłę. Najlepszy okazał się Robert Cyrwus, który wywalczył puchar. W licznych konkursach i zabawach brali udział także najmłodsi.

Z kolei z okazji Dnia Dziecka zaplanowano różne atrakcje. Były dmuchańce i malowanie twarzy. Panie z Aleksandrowskiej Rady Seniorów uczyły m.in. gry w domino czy skakania na skakance. W parku stanęła mobilna wrotkarnia, gdzie w bezpiecznych warunkach można było pojeździć na wrotkach. Wszystkie aktywności zaplanowane były w ten sposób, by mogły z nich skorzystać całe rodziny.

Dużą popularnością cieszyła się również kolejna odsłona szaffingu. Na stoiskach można było znaleźć oryginalne ubrania, zabawki czy książki.

Kobiety, które w sobotę odwiedziły park miejski, mogły również zadbać o własne zdrowie, wykonując badania w nowoczesnym mammobusie.

Do Aleksandrowa przyjechały także food trucki. Bogata oferta gastronomiczna umożliwiała spróbowanie zarówno słodkich, jak i wytrawnych potraw. Skosztować ich można było przez cały weekend.
W niedzielę, z okazji organizowanego Dnia Radości, zaplanowano również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Można było obejrzeć spektakl „Dobre uczynki wrzucamy do skrzynki” czy sfotografować się w fotobudce. Dzieci częstowane były popcornem i watą cukrową oraz miały możliwość spróbowania swoich sił w rożnych konkursach i zabawach.


Translate »