Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zagłosuj na aleksandrowski projekt w Tesco

10.05.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Kolo w Aleksandrowie Łódzkim od wielu lat działa na rzecz integracji osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną.  Już po raz drugi Stowarzyszenie bierze udział w programie „Tesco – decydujesz, pomagamy”.  W ubiegłym roku dzięki państwa głosom zdobyliśmy 12887 żetonów, jednak mimo wszystko było to za mało na  zdobycie pieniędzy i zrealizowanie projektu. Prosimy o większe wsparcie mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego. Wspierajmy nasze działania lokalne.

W tym roku również udało nam się zakwalifikować do czwartej edycji konkursu z projektem „SPORT TO WYZWANIE!”.  Staramy się o pieniądze, które będą przeznaczone na zakup siłowni zewnętrznej dla osób na wózkach inwalidzkich.  Przeprowadzony zostanie również piknik sportowo – rodzinny dla wszystkich mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie będzie można skorzystać z porad lekarza rehabilitanta, pomiaru poziomu cukru i pomiaru ciśnienia. Dla mieszkańców miasta, którzy lubią tańczyć przeprowadzone zostaną warsztaty taneczne – Zumba.

Można głosować na nasz projekt w sklepach Tesco w : Aleksandrowie Łódzkim ul. Południowa 1/3; Ozorkowie ul. Wyszyńskiego 30; Strykowie ul. Targowa 1; Zgierzu ul. Długa 44/46; Zgierzu ul. Łódzka 77/79; Zgierzu ul. Popiełuszki 6

Głosować można w sklepach Tesco do 04 czerwca 2018 roku.

Dziękujemy za oddane głosy!

Translate »