Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zagraj w Copa Aleksandrów Łódzki!

23.09.2019
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W dniach 5-6 października odbędzie się VI Turniej Piłki Nożnej „Copa Aleksandrów Łódzki” o Puchar Burmistrza Jacka Lipińskiego. Patronat honorowy nad zawodami objęła przewodnicząca Rady Miejskiej Małgorzata Grabarczyk.

W pierwszym dniu zawodów zaplanowana jest faza grupowa na dwóch aleksandrowskich Orlikach. Natomiast faza pucharowa i finał odbędzie się 6 października (niedziela) na sztucznym boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie. O zawody zadba Urząd Miejski w Aleksandrowie.

Kto może grać?

W zawodach może uczestniczyć każdy, kto ukończył 18 rok życia i nie ma problemu ze zdrowiem. Nie jest zawodnikiem żadnej drużyny piłkarskiej zgłoszonej do ŁZPN, za wyjątkiem Klasy A i B. Każda z drużyn może liczyć maksymalnie trzech piłkarzy klasy okręgowej.  Kadra zespołu może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Na zgłoszenia czekamy do 29 września pod adresem: turniej@aleksandrow-lodzki.pl

Pod wyżej wymieniony adres prosimy wysyłać:

– nazwę drużyny (koniecznie wpisać miasto),

– imię kapitana zespołu wraz z numerem kontaktowym,

30 września poinformujemy o potwierdzeniu w rozgrywkach oraz zostanie przesłana karta zgłoszeniowa. Terminarz poznamy 3 października. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, również można wysyłać drogą meilową pod wskazanym wcześniej adresem.

Jak wygląda system rozgrywek?

W fazie grupowej (sobota), która zostanie rozegrana na dwóch aleksandrowskich Orlikach, przewiduje się grę 5 plus bramkarz. Czas gry to 2 x 10 min.

W fazie pucharowej (niedziela), MOSiR im. Włodzimierza Smolarka – spotka się osiem najlepszych drużyn (system pucharowy) – przewiduje się grę 6 plus bramkarz. Czas gry to 2 x 12 min.

Jak poznamy drużyny?

Losowanie drużyn do dwóch grup odbędzie się za pośrednictwem Telewizji Aleksandrów. W środę (2 października) na oficjalnej stronie turnieju w portalu społecznościowym https://www.facebook.com/copaaleksandrowlodzki/ oraz na kanale youtube Telewizji Aleksandrów dowiemy się o przynależności poszczególnych zespołów do grup.

Patronat nad turniejem tradycyjnie objął Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński. Patronat honorowy objęła przewodnicząca Rady Miejskiej w Aleksandrowie Małgorzata Grabarczyk. Natomiast patronat medialny nad zawodami objęli: Telewizja Aleksandrów, Gazeta „40 i cztery”, portal internetowy www.aleksandrow-lodzki.pl.

Regulamin Turniej Copa Aleksandrów Łódzki 2019

Obrazek filmu youtube
[youtube_player v=”sJIV1u38Xgw”]
Translate »