Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Aleksandrowski Flesz – 21.06.2017

21.06.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
video

W którym zaprosimy na Dni Aleksandrowa 2017

Już 24 i 25 czerwca spotykamy się w Aleksandrowie Łódzkim na największej imprezie plenerowej roku! Dni Aleksandrowa Łódzkiego to weekend przepełniony dobrą muzyką, sportem i atrakcjami dla całych rodzin, to mecz reprezentacji polskich dziennikarzy z drużyną mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego, Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, a na scenie Beata Kozidrak i Bajm, Sylwia Grzeszczak, Zeus, Koniec Świata, Bartek Grzanek i Monika Kuszyńska, Czaqu, noc z muzyką elektroniczną i wiele więcej…

Powiemy o pokazie mody w Aleksandrowie

Już 30 czerwca scena Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zamieni się w wybieg dla modelek. Tego dnia Paulina Łukasiewicz i Monika Walewska absolwentki Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi będą miały swój pokaz dyplomowy. Oprócz wykładowców, znajomych i rodziny pokaz będą mogli zobaczyć i aleksandrowianie. Piękne modelki, nowoczesne kolekcje i oprawa niczym z paryskich wybiegów ;-). Zapraszamy w ostatni piątek czerwca na MOSiR o godzinie 18.

Porozmawiamy o końcu roku szkolnego

Choć koniec roku szkolnego przypada na 23 czerwca to już tegoroczni gimnazjaliści otrzymali swoje świadectwa. W minioną środę tradycyjnie na koniec szkoły poloneza zatańczyli uczniowie z Zespołu Szkół Sportowych. Dla wielu zakończenie nauki w danej placówce to jedno z najważniejszych przeżyć. Od września w gimnazjach edukację kontynuować będą jeszcze dwa roczniki potem gimnazjaliści przejdą do historii.

Translate »