Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zapraszamy na zaległe spektakle akcji „Poczuj teatr”

01.09.2020
Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności
Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa od 9 lat organizuje w marcu wydarzenia teatralne pod wspólnym tytułem „Poczuj Teatr”.Służą między innymi przybliżeniu tematyki teatralnej społeczności Aleksandrowa, rozbudzeniu zainteresowania teatrem jako zjawiskiem kulturalnym i społecznym. Akcja na stałe wpisała się w krajobraz naszego miasta. Teatralne imprezy cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, dostarczając im wzruszeń, rozrywki i wiedzy.
W tym roku przygotowano 4 interesujące spektakle. Niestety epidemia uniemożliwiła zrealizowanie w zaplanowanym czasie wszystkich wydarzeń. Cieszymy się ogromnie że możemy zaproponować wszystkim miłośnikom teatru i posiadaczom wejściówek alternatywne terminy zaległych spektakli. Jeżeli ktoś nie może w podanym terminie brać udziału w spektaklu prosimy o zwrot wejściówek najpóźniej dwa dni przed spektaklem.
„Ach to boskie włoskie życie”
spektakl muzyczny Łódzkiego Teatru Piosenki 
05.09.2020 (sobota)godz.16.00
Ogród Biblioteki pl. Kościuszki 12
Widowisko muzyczne „Ach, to boskie, włoskie życie!” jest próbą przeniesienia na nasze realia cząstki włoskiego pejzażu, muzyki i nastroju; to pełna słońca, słodyczy i tęsknoty do doskonałego piękna muzyczna podróż po wyśnionej Italii… W programie widowiska znajdują się największe przeboje włoskiej muzyki, poczynając od renesansowych pieśni neapolitańskich, po przez przeboje Rominy Power, Al Bano, Domenico Modugno, Adriano Celentano na Ennio Morricone i Nino Rota kończąc.
Realizatorem wieczoru jest Łódzki Teatr Piosenki
twórcy i obsada
scenariusz: Michał Maj Wieczorek
śpiew: Karolina Kasper, Łukasz Handzel,
Monika Kamieńska, Michał Maj Wieczorek
piano: Krzysztof Jaszczak
gitara basowa: Adam Przybylski
perkusja: Kamil Miszewski
wstęp dla posiadaczy wejściówek akcji Poczuj Teatr na spektakl „Wiosna ach to ty”
informacje pod nr tel. 609 190 211
„Kochankowie dnia” piosenka aktorska,  Anna Paszkowska, Jan Mucha
06.09.2020 (niedziela) godz.16.00
Ogród Biblioteki pl. Kościuszki 12
Anna Paszkowska , artystka związana z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Zgierzu.
Wieloletnia aktorka Teatru „Orfa” i chórzystka zgierskiej „Lutni” będzie śpiewała piosenki francuskie z tekstami Wojciecha Młynarskiego z repertuaru Edith Piaf, Charlesa Aznavoura, piosenki Agnieszki Osieckiej, filmowe; a także Ewy Demarczyk czy Bułata Okudżawy. Artystce akompaniował będzie Jan Mucha z którym tworzą recitale piosenek z różnych półek muzycznych. Jednak Anna Paszkowska najlepiej czuje się w piosence aktorskiej , w której rewelacyjnie łączy dwie pasje. W jej wykonaniu każda piosenka staje się krótką etiudą teatralną.
wstęp dla posiadaczy wejściówek akcji Poczuj Teatr, informacje pod nr tel. 609 190 211
W związku z tym, że spektakle organizujemy w czasie epidemii pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub zachowaniu 2-metrowej odległości miedzy sobą w trakcie uczestnictwa w imprezie.
Spektakle organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego, Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim oraz Gmina Aleksandrów Łódzki.
Translate »