Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zapraszamy na zaległy spektakl akcji „Poczuj teatr”

07.09.2020
Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Cieszymy się ogromnie, że możemy umożliwić posiadaczom wejściówek obejrzenie spektaklu „Seks w Toskanii”. Jeżeli ktoś nie może w podanym terminie brać udziału w spektaklu prosimy o zwrot wejściówek najpóźniej dwa dni przed spektaklem – kontakt tel. 609 190 211.

 

12.09.2020 (sobota) do wyboru: godz.15.00 lub 18.00 – wybór godziny należy zgłosić telefonicznie pod nr tel. 609 190 211

Sala widowiskowa MDK Aleksandrów Łódzki, ul. 1 Maja 17/19

„Sex w Toskanii” spektakl dla widzów dorosłych

występują: 

Bożena Krawczyńska i Tomasz Grzegorzewski.

Sex w Toskanii – komedia to czy dramat? Joanna i Ryszard to małżeństwo z 30. letnim stażem. Kobieta od dłuższego czasu czuje, że ich małżeństwo przechodzi kryzys, czuje się samotna i opuszczona. Mąż tkwi w świecie pracy i TV. Zdaje się nie dostrzega wkradającej się w ich związek nudy i stagnacji. Czy kochająca żona da radę wyrwać męża ze szponów monotonii i rutyny? Czy ich związek ma jeszcze szansę na szalone uniesienia i spontaniczne pomysły, których nie brakowało w czasach młodości?

W barwnej i zabawnej historii naszych bohaterów kryje się lekcja i przestroga zarazem. A może recepta na szczęśliwy związek?

 

W związku z tym, że spektakle organizujemy w czasie epidemii pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką w trakcie uczestnictwa w trakcie spektaklu.

Spektakle organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego, Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim oraz Gmina Aleksandrów Łódzki.

 

Translate »