Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zarząd Dróg i Transportu informuje:

10.12.2020
Dodane przez: Magda Łuczak
Liczba wizyt:
Komunikacja

Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w dniach 11-13.12.2020 r. nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego ulicy Zachodniej w obu kierunkach na odcinku Legionów – Próchnika wraz ze skrzyżowaniem Zachodnia / Próchnika.

W związku z powyższym w trybie awaryjnym nastąpią zmiany tras linii 86A, 86B, 96C, N1A, N1B, N2, N3A, N3B, N4A, N5A, N5B, N6.

86A 86B:

Z pętli Retkinia Kusocińskiego do skrzyżowania Próchnika / Gdańska bez zmian, następnie ul. Gdańską, Legionów i dalej obecnymi trasami.
Zmiana tras tylko w podanym kierunku.

96C:

Z pętli Janów do skrzyżowania Jaracza / Sterlinga bez zmian, następnie ul. Sterlinga, Północną, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecną trasą.
Zmiana trasy tylko w podanym kierunku.

N1A N1B:

Z pętli Janów do skrzyżowania Zachodnia / Więckowskiego bez zmian, następnie ul. Więckowskiego, Gdańską, Legionów, Zachodnią i dalej obecnymi trasami.
Z pętli Teofilów Rojna / Aleksandrów Ł. do skrzyżowania Zachodnia / Legionów bez zmian, następnie ul. Legionów, Gdańską, Zieloną, al. Kościuszki i dalej obecnymi trasami.

N2:

Z pętli Retkinia do skrzyżowania Zachodnia / Więckowskiego bez zmian, następnie ul. Więckowskiego, Gdańską, Legionów, Zachodnią i dalej obecną trasą.
Z pętli Radogoszcz Wschód do skrzyżowania Zachodnia / Legionów bez zmian, następnie ul. Legionów, Gdańską, Zieloną, al. Kościuszki i dalej obecną trasą.

N3A N3B:

Z pętli Teofilów Rojna do skrzyżowania Próchnika / Gdańska bez zmian, następnie ul. Gdańską, Zachodnią, al. Kościuszki i dalej obecnymi trasami.
Zmiana tras tylko w podanym kierunku.

N4A:

Z pętli Chocianowice IKEA do skrzyżowania Zachodnia / Więckowskiego bez zmian, następnie ul. Więckowskiego, Gdańską, Legionów i dalej obecną trasą.
Zmiana trasy tylko w podanym kierunku.

N5A N5B:

Z pętli Janów / Andrespol do skrzyżowania Zachodnia / Więckowskiego bez zmian, następnie ul. Więckowskiego, Gdańską, Legionów, Zachodnią i dalej obecnymi trasami.
Z pętli Radogoszcz Zachód do skrzyżowania Zachodnia / Legionów bez zmian, następnie ul. Legionów, Gdańską, Zieloną, al. Kościuszki i dalej obecnymi trasami.

N6:

Z pętli Dw. Łódź Dąbrowa do skrzyżowania Zachodnia / Więckowskiego bez zmian, następnie ul. Więckowskiego, Gdańską, Legionów i dalej obecną trasą.
Z pętli Marysin Stadion do skrzyżowania Zachodnia / Legionów bez zmian, następnie ul. Legionów, Gdańską, Zieloną, al. Kościuszki i dalej obecną trasą.

Autobusy na trasach objazdów zatrzymywać się będą na istniejących przystankach autobusowych i tramwajowych.
Zmiana tras linii nocnych nastąpi w noce 11/12 – 13/14.12.
Przejezdność torowiska tramwajowego pozostaje bez zmian.

 

Translate »