Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Nowe zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej

22.09.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w dniach 29 września – 1 października 2017 r, odbędzie się Light Move Festival 2017. W związku z powyższym w ww. dniach w godz. ok. 17:00-1:00 nastąpi zmiana w kursowaniu komunikacji miejskiej (w załączniku).

Jednocześnie w uzupełnieniu do powyższego pisma informuję, że mając na uwadze planowane zmiany w tymczasowej organizacji ruchu na rondzie Solidarności, precyzyjna trasa linii N4A/B obowiązująca w czasie trwania festiwalu zostanie podana w terminie późniejszym.

Trasy

Nowe zmiany z dnia 22 września:
W korekcie do pop. pisma ws. kierowania komunikacji miejskiej na czas Festiwalu Światła Light Move Festival 2017 informuję, że:
  • Linie 9A, 9B, 13 nie będą podjeżdżały na węzeł przesiadkowy w al. Poznańskich przy Dworcu Łódź Fabryczna. W związku z tym tramwaje będą kierowane prosto ul. Narutowicza na odc. Kilińskiego – POW w obu kierunkach.
  • Linia 87A z pętli Żubardź do skrzyżowania Ogrodowa / Zachodnia bez zmian, następnie ul. Zachodnią, Lutomierską, Wojska Polskiego, al. Palki, Telefoniczną do pętli Smutna.
  • Linie N4A, N4B z pętli IKEA / Pabianice do przystanku przesiadkowego Kościuszki / Zielona bez zmian, następnie ul. Zieloną, Narutowicza, Kopcińskiego, al. Palki, Telefoniczną, Matejki, Pomorską i dalej obecną trasą.
    Z pętli Skalna Stoki do skrzyżowania Palki / Źródłowa bez zmian, następnie al. Palki, Kopcińskiego, Jaracza, Uniwersytecką, Narutowicza, Zieloną, Kościuszki i dalej obecną trasą.
Translate »