Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Znamy cennik biletów i karnetów na mecze Sokoła

09.02.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Już tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia rundy wiosennej. Pierwszy mecz w rundzie rewanżowej odbędzie się w Aleksandrowie Łódzkim. Klub już teraz ogłosił, jak będą wyglądać ceny biletów oraz karnetów. Sprzedaży tych drugich ruszy 19 lutego!

Aby wyjść na przeciw oczekiwaniu kibiców i w większym stopniu zachęcić do pojawiania się na obiekcie MOSiR-u w Aleksandrowie Łódzkim, działacze Sokoła postanowili obniżyć ceny biletów do 10 złotych. Tak samo, jak w przypadku poprzedniej rundy, kobiety, kibice niepełnosprawni i dzieci do lat 15 mają wstęp wolny.

Wszyscy wiemy również, że najbliższy rok może być przełomowy, a zespół ma dużą szansę na to, aby w kolejnym sezonie grać w II lidze, dlatego już na wiosnę nastąpią pewne zmiany w kontekście zasiadania na obiekcie. Sektor GV, tuż pod miejscem dla mediów oraz VIP-ów będzie w całości przeznaczony dla osób, które będą posiadać karnety lub specjalne zaproszenia. Każdy kibic w momencie zakupu karnetu będzie miał też na stałe przypisane przez siebie miejsce. Koszt zakupu wejściówki na całą rundę wiosenną wynosić będzie 70 złotych (2 mecze gratis). Do tego osoby posiadającą abonamenty na rundę rewanżową będą posiadać specjalne zniżki na produkty klubowe oraz mogą spodziewać się drobnych upominków ze strony klubu.

Do zmian dojdzie również w kontekście wchodzenia na obiekt. Wejście od ulicy 11-listopada będzie przeznaczone wyłącznie dla pracowników klubu oraz MOSiR-u, osób z zaproszeniami i VIP-ów. Reszta kibiców posiadająca bilety oraz karnety będzie mogła wejść wyłącznie od ulicy Mickiewicza.

Translate »