Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Znamy już wyniki!

09.05.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności

Mamy już oficjalne wyniki Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego 2018! Walka była zacięta ale na miejscu lidera od kilku dni góruje „Integracyjny plac zabaw” który zdobył największą ilość Państwa głosów. Dużym powodzeniem cieszyły się również dwa projekty dotyczące oświetlenia przejść dla pieszych, które uplasowały się odpowiednio na drugim i czwartym miejscu. Na trzecim miejscu znalazł się projekt „Ukwiecenie oraz modernizacja parków miejskich – stworzenie strefy relaksu”, który zdobył 1134 głosy.
W kwocie miliona złotych zmieścił się jeszcze projekt społeczny „Ratujmy pszczoły” a stawkę podstawową zamyka „Małpi gaj – plac zabaw dla dzieci”.
Zgodnie z regulaminem Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego projekt, którego wartość powoduje przekroczenie puli miliona złotych nie wchodzi w zakres realizacji ustępując miejsca następnym w kolejności projektom, które w kwocie miliona złotych się jeszcze mieszczą.
Dzięki temu do realizacji weszły projekty: „Jarmark Bożonarodzeniowy w Parku Miejskim”, „Nowe i estetyczne oznakowanie przystanków”, „Kosze na psie odchody” oraz „Gminne Święto Latawca”.
Szczegółowy raport z głosowania prezentujemy na załączonych grafikach. Gratulujemy zwycięskim projektom i dziękujemy wszystkim mieszkańcom za rekordową aktywność w tegorocznej edycji Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego!

Wyniki Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego

Translate »