Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zwycięstwo siatkarek w Łasku

03.03.2021
Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności
Na zdjęciu zespół oraz trenerzy VIP-Gwarant

W sobotni wieczór w Łasku siatkarki „Libero VIP-Gwarant” Aleksandrów Łódzki w ramach XX kolejki rozgrywek II Ligi gr. III pokonały w trzech setach drużynę ŁMLKS-„Łaskovia” Łask.

Pomimo, że aleksandrowianki grały z dziewiątym zespołem w tabeli mecz mógł się podobać, bo gospodynie zagrały bardzo ambitnie i postawiły się liderkom rozgrywek z Aleksandrowa.

Pokazał to dobitnie pierwszy set, w którym łaskowianki zagrały bardzo uważnie i bez tremy dla przyjezdnych, a wynik mógł być naprawdę różny, ale to również za sprawą kilku niewykorzystanych piłek setowych po stronie „Libero VIP”.

Ostatecznie jednak to nasz zespół zakończył tą partię na własną korzyść. Set numer dwa sobotniego meczu to już dominacja siatkarek z Aleksandrowa i wygrana do 18 pkt. W trzecim secie ponownie odżyły gospodynie jednak aleksandrowianki uzyskując kilka punktów przewagi, nie pozwoliły się dogonić rywalkom wygrywając trzecią odsłonę i całe spotkanie 3:0.

Już teraz możemy oficjalnie powiedzieć, że na dwie kolejki do końca Rundy Zasadniczej zespół duetu trenerskiego Maciej Tietianiec oraz Izabela Kowalińska zapewnił sobie awans do Pierwszego Turnieju Kwalifikacyjnego do I Ligi Siatkówki, który zostanie rozegrany w kwietniu. Informacje na ten temat będą dostępne zarówno na profilu Klubu na Facebooku oraz na stronie www.siatka.org

Mogliśmy podczas meczu zobaczyć byłą siatkarkę między innymi nieistniejącej już „Jedynki” Aleksandrów Łódzki, „Chemika” Police oraz ŁKS „Commercecon” Łódź środkową Ewę Kwiatkowską, która dołączyła kilka dni temu do zespołu… Witamy Ewa.

Następna kolejka, a będziemy w niej gospodarzem, rozegrana zostanie w dniu 13 marca (sobota) w hali SP-4 przy Ul. Wyzwolenia 3, a rywalki to drużyna „Jedynki” Siewierz.

Szczegóły będą dostępne na facebooku Klubu (@Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki)

Mecz oczywiście bez udziału publiczności, ale Klub Kibica przeprowadzi na swoim profilu fecebookowym relację live (@Klub Kibica Libero VIP).

ZAPRASZAMY do oglądania oraz dopingu on-line.

 

ŁMLKS-„Łaskovia” Łask 0:3  „Libero VIP-Gwarant” Aleksandrów Łódzki

(23:25, 18:25, 22:25)

 

Skład:

Wasiak (kapitan), P. Lipińska, Berkowska, Woźniczka, Gajewska, Daleszczyk, Sagan, Smeja,

Czubak, Sobczak, Okulska, Kwiatkowska.

Trenerzy: Maciej Tietianiec

Izabela Kowalińska

Translate »