Fundusze Europejskie
Profil zaufany

„Życie jest” – recital Trzeci Oddech Kaczuchy

10.12.2019
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

„Życie jest” – recital Trzeci Oddech Kaczuchy

Spotkanie z legendą kabaretowej piosenki

14.12.2019 r. godz.18.00

MDK Aleksandrów Łódzki, ul. 1 Maja 17/19

wejściówki po 10 zł do kupienia przed koncertem

Maja Piwońska i Andrzej Janeczko przedstawią swój komentarz do codziennych spraw i bieżących wydarzeń. Artyści przygotowali bardzo urozmaicony program od piosenek kabaretowych, literackich przez satyryczne parodie znanych i lubianych utworów po sentymentalne ballady. Zaśpiewają niezapomniane przeboje sprzed lat „Wódz”, „Kombajnista”, „W naszej klasie”, „Nie umieraj nam inteligencjo” i inne starsze piosenki jak i zupełnie nowe utwory. Swoim występem jak zawsze rozjaśniają szarą ponurą rzeczywistość i dostarczają wielu ciepłych emocji i wzruszeń. Gwarantowana dobra zabawa i humor.

Po koncercie będzie można kupić płytę oraz książkę Andrzeja Janeczko „Trzeci oddech Kaczuchy o życiu i scenie” i zdobyć autograf autora. Jest to opowieść prawie beletrystyczna, utkana z anegdot i emocji. Opowiada ona zarówno o czasach młodości artysty jak i początkach zespołu w Olsztynie w Roku Wolności 1981, a potem o pracy na estradzie aż do chwili obecnej z najbardziej popularnymi aktorami i artystami.”

To już ostatni koncert w ramach cyklu „Jesień pełna muzyki”, organizowanego przez Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa Łódzkiego, przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego.

Translate »